Sypialnia to dla wielu oaza spokoju. Miejsce, gdzie odpoczynek i relaks grają kluczowe skrzypce. Chcąc mieć wyjątkowo przytulne i stworzone do odpoczynku miejsce należy pamiętać o dodatkach- łagodnych i harmonijnych. Jedną z najważniejszych kwestii w aranżowaniu sypialni są ściany. Należy pamiętać o tym, aby całość była spójna i delikatna, Najlepiej wypoczywa się w stonowanych kolorystycznie pomieszczeniach, w których nie królują krzykliwe barwy. Najpopularniejszym kolorem w sypialni od lat jest kolor biały. Warto połączyć go z dodatkami ściennymi.

Co na ścianę w sypialni?

plakaty do sypialni

 Plakaty do sypialni będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które kochają styl i elegancję. Wybór jest na prawdę spory! Plakaty warto umieszczać w antyramach, które podkreślą całość aranżacji. Jeśli przykładowo komoda w sypialni ma srebrne uchwyty należy wybrać srebrne obramowanie ramki, jeśli złote dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na złotą antyramę. Plakaty bez ram również prezentują się bardzo elegancko dodając wnętrzu lekkości i delikatności. Wspaniale sprawdzą się w minimalistycznych sypialniach. 

Jakie rozwiązania są najczęściej wybierane? 

  • Najczęściej wybierany plakat nad łóżko to taki w minimalistycznym stylu.
  • Kolejnym świetnym wyborem są pejzaże w łagodnej kolorystyce, które nadają wnętrzu ciepła i kojarzą się z relaksem. 
  • W minimalistycznych sypialniach sprawdzą się mocne akcenty i ciężkie grafiki nadające akcent sypialni.
  • Najczęściej wybierane plakaty to 3x 30×40. W takiej formie wyglądają zachwycająco!

Plakaty na ścianę do sypialni mogą na prawdę odmienić jej wnętrze. Czasami taki akcent wystarczy aby pomieszczenie wyglądało bardziej przytulnie.