Jeśli planujesz zbudować huśtawkę w swoim domu, musisz wziąć pod uwagę wszystkie wymagane pomiary, aby uzyskać mocną, ale wygodną do zbudowania strukturę. Aby radość jeździła, którą planujesz, nie wpadnij w ziemię jako porażka. 

Jaka huśtawka, do jakiego miejsca

Ale wszyscy wiemy, jak ważne jest posiadanie dokładnych liczb dla dobrze zbudowanej struktury. Dlatego, aby Ci to ułatwić, będziemy badać konkretne pomiary do budowy huśtawki poniżej. Belka huśtawki powinna znajdować się w zależności od wzrostu i wieku dzieci.

W większości przypadków ludzie mają tendencję do wybierania wysokości od pięciu stóp do ośmiu stóp dla swoich zestawów huśtawek. Ogólnie rzecz biorąc, standardowa belka wahadłowa musi znajdować się na wysokości sześciu stóp, ponieważ zapewnia wygodniejszy prześwit i wsparcie strukturalne. Huśtawki wykonane są z wielu materiałów takich jak drewno, żelazo, stal nierdzewna!

Poza tym tradycyjne huśtawki są wykonywane wzdłuż dużych gałęzi drzew. Jednak nowoczesne huśtawki nie są tak skomplikowane i można je łatwo zbudować.

Podsumowanie

Huśtawki https://nettrading.pl/hustawki-ogrodowe wykonane z drewna są obecnie bardziej powszechne ze względu na dostępność materiału źródłowego, cenę, wygodę pracy i, co najważniejsze, trwałość. Belka huśtawki to górny poziomy pasek, który służy do huśtawek do zawieszenia. Znajduje się na szczycie ram A, służy do pionowego podparcia huśtawki i działa przede wszystkim jako poziome podparcie konstrukcji. Materiały takie jak haczyk na oko, pasek huśtawki, wieszak huśtawkowy, lina itp.,

Są materiałami wtórnymi wymaganymi w huśtawce. Służą one do zawieszenia huśtawki. Poziomy pręt powinien znajdować się na wysokości, która umożliwia użytkownikowi łatwy dostęp do prześwitu i mieści wystarczająco dużo miejsca dla wygody użytkowników. 

W większości przypadków te wahacze znajdują się na wysokości 6 stóp od ziemi. Pozwala na przestrzeń odpowiednią dla większości dzieci, a także jest to rozmiar, który nie negocjuje z wytrzymałością strukturalną huśtawki.