Moda na przemysłowe, surowe wnętrza przyszła zza wielkiej wody. Stare magazyny były przystosowane tam do zamieszkania przez ludzi z różnych środowisk. W Polsce może i nie przystosowuje się magazynowych wnętrz. Aczkolwiek robi się wszystko, aby domowe, firmowe wnętrza bazowały na takich trendach aranżacyjnych. Trzeba zrobić wszystko, aby do takich pomieszczeń dobrać odpowiednie oświetlenie

Sypialnia w stylu loftowym

W sypialni doskonale sprawdzi się kinkiet loftowy znajdziesz tutaj. Umieszczony po bokach łóżka, może stanowić dobre oświetlenie nocne. Dzięki temu, że takie kinkiety zostaną wykorzystane, nie będzie konieczności palenia centralnego oświetlenia. W czasie, kiedy jedna osoba w sypialni będzie odpoczywać, druga może zapalić kinkiet, który nie będzie przeszkadzał swoim światłem w odpoczynku. Nie można przy tej okazji zapomnieć o tym, żeby lampy zostały wyposażone w żarówki LED, które dają przyjemne i ciepłe światło.

Kinkiety w kuchni

Również kuchnia staje się miejscem, gdzie tego typu oświetlenie jest bardzo chętnie wykorzystywane. Kinkiety do sypialni, a te dedykowane do kuchni różnią się budową. Co jednak nie oznacza faktu, że można do kuchni wybrać byle jakie żarówki. Tutaj również należy zwrócić uwagę na to, jakie daję one światło. W związku z tym, że kuchnia jest miejscem, gdzie ma się do czynienia z dużą ilością wilgoci, należy wybrać lampy, które będą przed nią zabezpieczone. Dzięki temu można mieć pewność, że korozja szybko nie będzie postępowała, a oświetlenie będzie długo służyć.