Dla osób, które chcą urządzić kącik multimedialny w mieszkaniach i domach, producenci zastosowali ciekawe akcesoria, które ułatwiają korzystanie z nowoczesnych telewizorów oraz kina domowego. Na szczególną uwagę zasługują komody, które idealnie się komponują z wiszącymi telewizorami na ścianie. Nie zajmują one dużo miejsca, są jednak bardzo funkcjonalne i praktyczne. Dodatkowo, cenione są one za design, oryginalność i ciekawą prezencję. Doskonale się prezentują one w salonach oraz pokojach wypoczynkowych.

Niska komoda idealną podstawką dla odbiorników i sprzętów elektronicznych

niska komoda

Niska komoda ze sklepu meblowego SFMEBLE wyposażona w funkcjonalne półki i szuflady, doskonale pomieści potrzebny osprzęt, bibeloty, pudełka, piloty oraz wiele innych. Co więcej, nie przytłacza ona swoimi rozmiarami żadnego wnętrza, zatem może stanowić subtelną ozdobę pokoju. Ponadto pełni ona wiele funkcji użytkowych, może służyć do eksponowania kwiatów w wazonach bądź innych ozdób. Można na niej trzymać dyplomy czy też puchary. Bardzo modnie wyglądają także na takim meblu fotografie oraz profesjonalny sprzęt elektroniczny. Niezwykle często na regale umieszczony jest odbiornik do telewizora.

Funkcjonalne meble do małometrażowych pomieszczeń

Niskie komody stanowią odpowiednie rozwiązanie do małometrażowych pomieszczeń, kawalerek jak i również do tych większych, przestronnych. Nadają one wnętrzu szlachetności, gracji i ciekawego wyglądu. Nowoczesne modele projektowane są najczęściej z litego drewna, ale mają one również często wstawki metalowe, malowane proszkowo. Na szczególną uwagę zasługują meble, które łączą w sobie różne techniki projektowania. Tego typu komoda może posiadać ciekawe uchwyty i designerskie wstawki, na przykład płyty z szyby alabastrowej. Oryginalne i nietuzinkowe meble tej klasy doskonale odnajdą się we wnętrzach stylizowanych na klimat glamour, skandynawski oraz eklektyczny. Doskonale będą one również prezentować się w rustykalnych pomieszczeniach, gdyż drewno stanowi podstawę tego stylu.