Organizujesz samodzielnie przyjęcie dla dzieci? Postaw na oryginalność i dopracowaną w szczegółach aranżację jadalni. Słodycze i słodkości, jakie przygotujesz na urodziny swojego dziecka zasługują na wspaniałą oprawę. Możesz wybrać kolorowe talerze obiadowe, które z pewnością spodobają się dzieciom, a jednocześnie znajdą zastosowanie również po przyjęciu.

Kolorowy talerz obiadowy – jakie są plusy?

Czy zastawa stołowa zawsze musi być śnieżnobiała? A kto tak powiedział?! Klasyka zawsze jest w cenie – to prawda, ale jeżeli masz już jedną białą zastawę obiadową, pora postawić na coś naprawdę oryginalnego. Kolorowe talerzyki obiadowe od Net.Trading mają wiele plusów – są oryginalnym dodatkiem w jadalni, który zwraca na siebie uwagę gości i może stanowić dobre źródło inspiracji do stworzenia dodatkowych dekoracji na przyjęcie. Chcesz kupić różowe talerze na urodziny córki? Wykorzystaj bibułę w tym samym odcieniu do stworzenia kwiatów, jakie ozdobią jadalnię. Kolorowe talerzyki nie potrzebują wiele, aby wyglądać dobrze – wystarczy biały lub szary obrus na stole. Dodatkowo mogą być dobrą zachętą do spożycia obiadu dla niejadków – weź to pod uwagę, jeżeli Twoje dziecko ciągle marudzi przy jedzeniu.

Talerze obiadowe na sztuki, czyli ekonomiczne podejście do zakupów

Kolorowe talerzyki można kupić zarówno w specjalnych zestawach, jak i na sztuki. To drugie rozwiązanie jest szczególnie korzystne, jeżeli na przyjęci dla dziecka zapraszasz tylko najbliższych jego przyjaciół. W takim wypadku z pewnością nie będziesz potrzebować zbyt wiele naczyń. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej obciąć koszty, możesz postawić na dość oryginalne udekorowanie stołu , wybierając na przemian raz biały, raz kolorowy talerzyk. Chcesz, aby jadalnia wyglądała jeszcze lepiej? Zdecyduj się na dodatkowe dekoracje – balony czy girlandy w kolorze talerzyków to doskonały pomysł. Na szarym obrusie stylowo i bardzo nowocześnie będą wyglądać cytrynowe talerze obiadowe. Taki pomysł na aranżację może spodobać się szczególnie dzieciom w wieku nastoletnim, które wiedzą już co nieco o trendach.