Wspornik półki to wielość korzyści – zarówno dla pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, warsztatowych, jak i obiektów zewnętrznych. Gdzie warto je umieścić? Jakie cechy posiadają?

Do warsztatu i spiżarni – mocne wsporniki na spore obciążenia

Nie da się ukryć, że wiele osób chce zyskać w swoim mieszkaniu dodatkowe miejsce do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Często same szafki nie wystarczają i potrzebna jest dodatkowa strefa. Praktycznym i oszczędzającym przestrzeń rozwiązaniem jest wspornik półki w Belmeb – element, który może znacznie ułatwić codzienne czynności domowe. Te najtrwalsze mogą wytrzymać nawet 400 kg obciążenia, dlatego idealnie sprawdzają się do utrzymania profesjonalnego sprzętu (np. narzędzi w warsztacie samochodowym) lub przetworów i innych przedmiotów, które przechowuje się w tzw. składzikach czy spiżarniach.

Także jako estetyczny dodatek do łazienek, pokoi i balkonowych konstrukcji

uchwyty do półek

Podpórki do półek są także dobrym pomysłem na organizację pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych. Brak miejsca na kosmetyki w łazience lub dokumenty w gabinecie? Metalowe, drewniane lub wykonane z tworzyw sztucznych uchwyty do półek dobrze radzą sobie w wielu pomieszczeniach. Warto podkreślić, że w zależności od potrzeby można nabyć wsporniki mniej widoczne – o typowo praktycznych funkcjach – oraz te, które łączą w sobie cechy podtrzymujące i dekoracyjne. Wygodną opcją jest również instalacja podpórek na tarasie lub balkonie – pozwalają uporządkować przestrzeń i zapobiegają zniszczeniom półek podczas gorszych warunków atmosferycznych.