Nowoczesne dywany mają bardzo efektowną prezencję, dlatego mogą stanowić wizytówkę eleganckich mieszkań oraz przestronnych domów. Wybiera się je pod kątem aktualnych trendów w modzie oraz według własnych upodobań i preferencji. Ten element dekoracyjny stwarza przytulną atmosferę w rodzinnym wnętrzu. Klasyczne propozycje dywanów, które osadzone są w tradycyjnych kanonach wzornictwa z pewnością odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach.

Ekskluzywne i modne dywany do nowatorskich wnętrz

Ekskluzywne dywany w stonowanych kolorach pasują do skandynawskich i minimalistycznych wnętrz. Obok nich, domownicy mają do wyboru awangardowe modele o mocnych kolorach i ciekawych, azteckich wzorach. Tego typu rozwiązanie będzie doskonałe do wnętrz vintage.

Z kolei do rustykalnych domów wybierane są dywany nowoczesne: puszyste i mięciutkie, które mają długie, kilkucentymetrowe włosie. Dywan nowoczesny wyróżnia się ciekawą stylistyką, walorami użytkowymi oraz dużą funkcjonalnością. Jest on łatwy w czyszczeniu.

Czym kierować się przy wyborze nowoczesnego dywanu?

Domownicy w obecnych trendach wybierają dywany nowoczesne w stylu shaggy. Wyróżniają się one miękkim i długim włosiem. Oprócz tego, modnie wyglądają modele tkane na płasko, które mają niewielkie runo. Większość modeli obecnie posiada antypoślizgowy spód, który zapobiega przesuwaniu się po podłodze.

Co ważne, stylowe i ciekawe propozycje dekoracyjne wyróżniają się certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który gwarantuje ich świetną jakość i niezawodność. Z pewnością dywan jest zakupem na lata, dlatego tak ważny jest jego odpowiedni wybór. Przy zakupie warto kierować się jego jakością, kolorystyką, motywem wiodącym oraz kształtem. Ważne jest, aby nie zajmował on całej podłogi, lecz stanowił subtelny element dekoracyjny w centralnym punkcie salonu bądź sypialni.

Dywan nowoczesny dostępny na stronie https://sklepeureka.pl/dywany/nowoczesne