Pomysłowość ekscentrycznego i obcesowego Rickiego jest niezrównana. Każdy, kto jest znawcą tego serialu, wie, że być wygranym, to znaczy wymyślać rzeczy, które pomogą w pokonaniu nieoczekiwanego. Na pewno warto mieć w domu lub przy sobie przedmioty, które kojarzą się z Rick and Morti. Mogą być takie z wizerunkami głównych bohaterów – naprawdę Rick and Morty gadżety.

Gadżety do domu

Bardzo osobistym przedmiotem jest brelok na klucze. Jednak obecny w drzwiach pomieszczenia domowego jest codziennym przekazem superwiadomości.

Tym bardziej, gdy pochodzą one z nagradzanego serialu i są pełne humoru, którego nie brakuje zwłaszcza Rickiemu oraz Mortiem.

Motywami przewodnimi breloków są między innymi twarze w ujęciu 3 D Rickiego i Mortiego. Na metInnym elementem dekoracji mogą być winylowe figurki, około 10-centumetrowe, z serii Rick & Morty POP – do ustawienia w każdym zakątku.alowej, cynkowanej łańcuszkowej zawieszce gumowa twarz naukowca lub chłopca to informacja prosto ze świata tego serialu. W opcji wielokolorystycznej będzie dekoracyjnym, niewielkim elementem.

Gadżety z serialu Rick and Morty poza twarzą czy postacią chłopca w wersji soft lub what’s going on? na brelokach to także te z rozwścieczoną twarzą Rickiego i jego niebieskimi włosami piorunującymi we wszystkie strony. Wersja breloku może zawierać także zestaw z dwiema głównymi postaciami oraz metalowym logo serialu oraz karabińczykiem.

Innym elementem dekoracji mogą być winylowe figurki, około 10-centumetrowe, z serii Rick & Morty POP – do ustawienia w każdym zakątku.